Ons team

Tjalling Brouwer

eigenaar Xperto / taalleesspecialist

tjalling@xperto.nl

06-2735 9428

Lian van den Bosch

logopedist/ dyslexiebehandelaar

lian@xperto.nl

Marleen van Esch

secretariaat@xperto.nl

06-2473 2706

Marjoleine Hardesmeets

officemanager

marjoleine@xperto.nl

Mirjam van Hartingsveldt

orthopedagoog/ dyslexiebehandelaar

mirjam@xperto.nl

Frans van den Heuvel

GZ-psycholoog, niet praktiserend

frans@xperto.nl

Tinie Knoors

GZ-psycholoog/ regie- en dyslexiebehandelaar

tinie@xperto.nl

Evi Luijten

orthopedagoog/ dyslexiebehandelaar

evi@xperto.nl

Carlijne Mens-Denteneer

orthopedagoog/ dyslexiebehandelaar

carlijne@xperto.nl

Inge Nederpelt

logopedist/ dyslexiebehandelaar

inge@xperto.nl

Vicky Pennings

officemanager

vicky@xperto.nl

Femia Spijkerman

coach – counsellor

06-2874 6823

Gerti van Vorst

GZ-psycholoog/ regie- en dyslexiebehandelaar

gerti@xperto.nl